פורטל הדוודים של ישראל
פורטל המידע לדודי שמש וחשמל
More Website Templates at TemplateMonster.com!

אור הטבע - מידע כללי

הנך נמצא כאן:

חברת אור הטבע

אור הטבע קיימת משנת 1955, היא עובדת עם גופים ציבוריים כמו משטרת ישראל ואף חברת החשמל לישראל. לחברה סניפים בכל הארץ, מבאר שבע עד חיפה, כולל ירושלים ואזור המרכז. מלבד תו התקן של מכון התקנים הישראלי, לחברה יש את תו מגן הסביבה הידוע יותר בתור "מגן דוד ירוק". בנוסף, החברה בעלת תו מיוצר בישראל המבטיח לכם כי מדובר במוצר כחול-לבן.

אתר: orhateva.co.il

שירותי החברה

השירותים שהחברה מספקת כוללים, כמובן, התקנה של דודי שמש ודודי חשמל. כמו-כן, החברה מתקינה מגוון מערכות-חימום ומחליפי חום. אור הטבע מספקת גם שירותי החלפת דודי שמש ודודי חשמל, וגם מציעה שירות תיקונים עם טכנאים מנוסים.

מהנדסי החברה פיתחו מערכת הקרויה צללית נמוכה, בעזרתם הם יכולים להתמודד עם שטח גג מוגבל יחסית וכן לשפר את חזות הסביבה.

החברה מציעה גם החלפה כללית של הדודים בבניין בשביל קבלנים או בשביל ועדי בית. הרעיון הוא שמערכת סולארית מתקדמת מחליפה את הדוד הקיים, כאשר הדודים ממוקמים בחדר הכביסה או בחדר המיועד לכך בבניין, ובכך חוסכים מקום בגג וחוסכים את זמן הגעת המים החמים אלינו. בגלל הניסיון הרב של החברה והתפוצה יוצאת הדופן שלה היא יכולה לספק פתרונות דוודים וחימום יצירתיים שחברות אחרות לאו דווקא יידעו להתמודד איתן.

דגמים מובילים של דודים

החברה מייצרת דגמים רבים של דודי חשמל, דודי שמש, אוגרי מים, מערכות חימום, ועוד. קולטי השמש של החברה קרויים Manhatten סופר סלקטיב, עם ציפוי מיוחד המבטיח ניצול מירבי של החום המועבר דרכם. בתחום דודי שמש וקולטי המים למוצרי החברה קוראים Patriot מנפח ליטר של 30 עד 300.

הייחוד של דודים אלו הוא שהם טבולים בחומר מיוחד העוזר להילחם בתופעת הקורוזיה ולהתמודד עם טמפרטורות גבוהות של מדינה חמה כמו שלנו. אור הטבע מציעה גם מערכת שמש ביתית יוצאת-דופן בשם טופ פרימיום. המערכת עוזרת למנוע אבנית על ידי הפרדה בין המים היורדים מטה אלינו מהגג לבין המים בקולט ובמחליף החום.

תווי תקן

אור הטבע עובדת לפי תו התקן של מכון התקנים הישראלי. תו תקן 579 של מכון התקנים מבטיח לכם שהמוצר נבדק בקפידה נגד נזילות ובעיות חשמל שיכולות להיווצר בדודי חשמל ושמש. דוד ללא תו תקן עלול לגרום לצרה צרורה. אם יצרן יציע לכם דוד זול יותר ללא תו תקן, כדאי לכם בהחלט להימנע מכך - המחיר שתשלמו אחר-כך יכול להיות מאוד לא נעים.

למעשה, אספקת דוד שמש ללא תו תקן נחשבת עבירה על החוק. אמנם ישנם יצרנים שעדיין מספקים דודים גם ללא תו תקן (ולכן חשוב לבדוק זאת תמיד) אך בפועל, מקרה כזה יכול להגיע גם לבית המשפט.

פרטי התקשרות:

ניתן ליצור קשר עם חברת אור הטבע בדרכים הבאות:

פנייה באמצעות האי-מייל: orhateva@gmail.com

טלפונים: 1800-556-44 ו- 03-5565601

חברת אור הטבע עצמה נמצאת ברח' הפרדס 9, באזור התעשייה של אזור.

אולי יעניין אותך גם
 • בחירת טכנאי דודי שמש

  דוד השמש התקלקל? המים לא חמים כבעבר? חייבים טכנאי דודי שמש? במדריך הבא תלמדו כיצד לבחור טכנאי דודי שמש.

 • בחירת טכנאי דודי חשמל

  נתקל בתקלה בדוד החשמל? מחפש טכנאי וחושש שיעבדו עליך? במאמר הבא נעזור לך בבחירת טכנאי דוד חשמל.

 • מדריך להתקנת דודי שמש

  כל בית בישראל חייב דוד שמש, הקיץ הארוך מחייב זאת והחיסכון מצדיק את ההשקעה, אז מה הם הדגשים? הכול במדריך הבא!

 • מדריך לבחירת דוד חשמל

  אתם בוודאי שואלים את עצמכם, מדוע להתקין דוד חשמל במדינה שטופת שמש? יש לכך כמה סיבות, הכול במדריך הבא!