פורטל הדוודים של ישראל
פורטל המידע לדודי שמש וחשמל
More Website Templates at TemplateMonster.com!

אמישראגז – מידע כללי

הנך נמצא כאן:

אמישראגז סולאר

אמישראגז, כנובע משמה, הינה חברה אמריקאית-ישראלית, אשר תחום ההתמחות המרכזי שלה הוא גז. היא הוקמה כבר ב-1949, ונחשבת כיום לאחת מספקיות הגז הגדולות ביותר בישראל. מעגל הלקוחות שלה רחב בכל קנה מידה, וכולל בתים פרטיים, מוסדות תעשייתיים, בתי חולים, מבני חקלאות, מסעדות – והרשימה עוד ארוכה.

אתר: amisragas-solar.co.il

מידע נוסף על חברת אמישראגז סולאר

החברה פועלת בתחומים רבים, ביניהם מחממי מים, קמינים, גרילים, כיריים, תנורים, מוצרי קמפינג וכן הלאה. בתחום הגז נעשית פעילותה תחת חברת הבת "אמישראגז סולאר" (ראנד מערכות אנרגיה בע''מ), אשר אחראית על תכנון, פיתוח והתקנת מערכות סולאריות. היא פועלת, גם כן, למעלה מחמישה עשורים.

ברמה הכללית, מורכבת פעילותה של אמישראגז סולאר משתי חטיבות שונות:

 • החטיבה התרמו סולארית - מתעסקת במערכות ביתיות ומסחריות לחימום
 • החטיבה הפוטו-וולטאית - מייצרת מערכות אשר תכליתן הפקת חשמל, באופן עצמאי, מאנרגיית השמש.

בסך הכול, מועסקים בחברה כיום כ-60 עובדים. אלה כוללים אנשי פיתוח ותכנון, צוות טכנאים וכן אנשי שיווק ומכירות. מוצרי החברה, יש לציין, משווקים גם במדינות שונות ברחבי הגלובוס, ובשלוש יבשות שונות.

שירותי החברה

כפי שנרשם מעלה, אמישראגז סולאר פועלת בהיבטים רבים של תחום דודי השמש והסולאר. דודי השמש מיוצרים בתהליך אוטומטי בטכנולוגיה מתקדמת, ומצופים בציפוי אמאיל לשיפור איכות המים. החברה מציעה גם קולטי שמש, המאופיינים באחוזי תפוקה גבוהים במיוחד. אלה מיוצרים ממגוון חומרים בריתוך אולטרסוני, אשר מאפשר קליטה יעילה גם בתקופות הקרות יותר.

החברה מתקינה את הדוודים בבתי הלקוחות שלה, ואף מעניקה ייעוץ מלא על האופן המיטבי בו ניתן לעשות כן. בנוסף על כך, מציעה החברה גם שלל מוצרים משלימים בתחום, ובכלל זה מוצרי הסקה לבתים או למוסדות.

החברה פועלת באמצעות חמישה מרכזי שירות, ומציעה שירות תיקונים ואחריות בכל רחבי הארץ. שירות זה ניתן הן עבור המוצרים השונים של החברה, אך גם לגבי דגמים ומותגים אחרים אשר קיימים כיום בשוק. בהקשר הזה, מבצעת אמישראגז סולאר גם פעולות תחזוקה שונות, כפי שנדרש אחת למספר חודשים או שנים בדוודים השונים.

הדגמים מובילים של דוודים

תחום התמחות עיקרית של אמישראגז סולאר הוא, כאמור, בדודי השמש. בהקשר הזה, ניתן למנות ארבעה דגמים עיקריים, אשר מרכיבים את הקטלוג שלה:

נפח הדוד קוטר (במילימטרים) אורך (במילימטרים) משקל (בקילוגרמים)
80 470 560 45
120 560 560 51
150 560 560 62
200 560 560 75

בנוסף על אלה, משווקת אמישראגז סולאר גם מגוון מוצרים משלימים לדוד שמש. בין השאר, ניתן למנות את מפרק האבנית, אשר מפחית את הצטברות האבנית בתוך הצנרת וגוף החימום של הדוד בכ-80%. מוצר משלים חשוב נוסף הוא הברז המערבל, התקן הגנה שתכליתו מניעת כוויות.

תווי תקן קיימים

הליכי הפיתוח והייצור של אמישראגז סולאר נעשים תוך בקרת איכות מוקפדת. כלל המוצרים מחזיקים בתקנים הנדרשים על ידי המכון התקנים הישראלי, כמו גם תקן ISO 9001.

בנוסף על כך, ראוי להדגיש כי קולטי השמש של החברה עוברים בדיקות לחץ ב-12 אטמוספירה, דבר אשר נוגע לאיכות הקולט ולבטיחותו גם יחד.

פרטי התקשרות:

טלפון: 1-700-700-100

כתובת: שנקר אריה 17, קריית אריה, פתח תקווה

אולי יעניין אותך גם
 • בחירת טכנאי דודי שמש

  דוד השמש התקלקל? המים לא חמים כבעבר? חייבים טכנאי דודי שמש? במדריך הבא תלמדו כיצד לבחור טכנאי דודי שמש.

 • בחירת טכנאי דודי חשמל

  נתקל בתקלה בדוד החשמל? מחפש טכנאי וחושש שיעבדו עליך? במאמר הבא נעזור לך בבחירת טכנאי דוד חשמל.

 • מדריך להתקנת דודי שמש

  כל בית בישראל חייב דוד שמש, הקיץ הארוך מחייב זאת והחיסכון מצדיק את ההשקעה, אז מה הם הדגשים? הכול במדריך הבא!

 • מדריך לבחירת דוד חשמל

  אתם בוודאי שואלים את עצמכם, מדוע להתקין דוד חשמל במדינה שטופת שמש? יש לכך כמה סיבות, הכול במדריך הבא!