פורטל הדוודים של ישראל
פורטל המידע לדודי שמש וחשמל
More Website Templates at TemplateMonster.com!

אמקור – מידע כללי

הנך נמצא כאן:

חברת אמקור

חברת "אמקור" (או בשמה המלא: "אמקור אנרגיות סולריות בע''מ") נחשבת לאחת החברות הגדולות בישראל בתחום הסולארי. היא פועלת למעלה מארבעה עשורים, בהם תכננה, פיתחה וייצרה דודי שמש וחשמל מכל סוג. החברה פועלת בשוק הישראלי והבינלאומי כאחד, ומייצאת מגוון ממוצריה למדינות אירופה, ארצות הברית, דרום אמריקה, אפריקה, אסיה והאיים הקריביים.

אתר: amcor-solar.co.il

מידע נוסף על חברת אמקור

בחברה מועסקים מאות עובדים, הלוקחים חלק בכל ההיבטים של התהליך: החל מהתכנון והייצור, דרך ההרכבה בפועל ועד למערך השיווק והמכירה. קהל הלקוחות של החברה כולל, מעבר לגורמים פרטיים, גם חברות בתחום הבניה, בתי מלון, מוסדות ציבוריים ועוד. נכון לעכשיו, עומדים מספר סניפים עיקריים עבור אלה, שהמטרה המוצהרת היא להפוך את הרשת, בשנים הקרובות, לכלל ארצית.

חזון החברה נוגע להענקת שירותים איכותיים ומגוונים בתחום, תוך עמידה בלוח הזמנים. יעד מרכזי אחד אשר ניתן דגש לו בחברה נוגע לשמירה על איכות הסביבה, כיאה לחברה אשר מתמקדת בפתרונות אנרגיה חלופיים.

שירותי החברה

חברת אמקור מציעה, כאמור, מסכת רחבה של שירותים בתחום הסולארי. קו המוצרים שלה בתחום מגוון בכל קנה מידה, ונוגע למגזר הביתי והתעשייתי כאחד. מעבר להרכבת דוודי השמש והחשמל, מעניקה החברה גם שירות תיקונים, וזאת לצורך תחזוקה ראויה של אלה.

החברה מאפשרת ללקוחותיה לבחור בין מספר פתרונות לחימום מים, ביניהם:

 • מערכת תרמו-סיפון במעגל פתוח, הכוללת דוד שמש וקולטן שמש המותאם לו.
 • מערכת תרמו-סיפון במעגל סוגר, הכוללת דוד עם מחליף חום וקולטן שמש המותאם לו.
 • מערכת מאולצת ביתית, במעגל סגור או פתוח.
 • מערכת מרכזית מאולצת – המדובר הוא בחוות קולטים מרכזית, הנועדה לחמם מספר דוודים או לצבור מים.

שירותים חשובים אחרים שמציעה אמקור הם החלפת רכיבים שונים בדוודי השמש (פלאנג', מיכל התפשטות, משאבה, חמם, תרמוסטט דיפרנציאלי וכדומה), ניקוי אבנית מדוודים ומקולטים, פתיחת סתימות בקולטים, תיקון תקנות חשמל, תיקון פיצוצים ונזילות וכן הלאה. החברה פועלת בהסדרים מיוחדים עם ועדי בתים שונים, וכן מעניקה ללקוחותיה את האפשרות לשירות אקספרס.

הדגמים מובילים של דוודים

חברת אמקור עוסקת בייצור, פיתוח ושיווק דודי חשמל ושמש, כמו גם קולטי שמש. מבחינת דודי החשמל, מוצעים דוודים בנפחים של 30 ועד ל-300 ליטרים. הם מאופיינים בהספק חימום של 2500W, בכוח של 230V, וניתנים להרכבה בעמידה או בשכיבה. החברה מציעה גם שמונה דגמים של דודי חשמל עם מחליף חום. הנתונים הטכניים של אלה זהים כמעט לחלוטין לשורת המוצרים הקודמת.

בתחום דודי השמש, מציעה חברת אמקור ארבעה דוודים עיקריים, כאשר המשתנה העיקרי המפריד ביניהם הוא הנפח (ועקב כך – גם הקוטר והגובה). הדוודים ניתנים בנפחים של 80, 120, 150, 200 ו-300 ליטרים, בהספק של 2500W ובמתח חשמלי של 230V.

החברה מייצרת גם קולטי שמש, המאופיינים בדרגת נצילות גבוהה באופן יחסי (למעלה מ-72%), ובתפוקת חום המגיעה ל-9,300 קלוריות ליום. אפשרות אחרת היא להזמין קולטים העשויים מזכוכית מחוסמת, או לחילופין מסגרת אלומיניום וזכוכית מחוסמת.

תווי תקן קיימים

מוצרי החברה מחזיקים בתו תקן של מכון התקנים הישראלי, וכן עומדים בתקנים בינלואמיים. ניהול מערכות החברה עומד בתקן הישראלי והבינלאומי ת''י ISO:9002.

פרטי התקשרות:

טלפון: 08-8651444

פקס: 08-8651333

כתובת: א''ר עד הלום, ת''ד 3739, אשדוד. 77136.

דואר אלקטרוני: info@amcor-solar.co.il

אולי יעניין אותך גם
 • בחירת טכנאי דודי שמש

  דוד השמש התקלקל? המים לא חמים כבעבר? חייבים טכנאי דודי שמש? במדריך הבא תלמדו כיצד לבחור טכנאי דודי שמש.

 • בחירת טכנאי דודי חשמל

  נתקל בתקלה בדוד החשמל? מחפש טכנאי וחושש שיעבדו עליך? במאמר הבא נעזור לך בבחירת טכנאי דוד חשמל.

 • מדריך להתקנת דודי שמש

  כל בית בישראל חייב דוד שמש, הקיץ הארוך מחייב זאת והחיסכון מצדיק את ההשקעה, אז מה הם הדגשים? הכול במדריך הבא!

 • מדריך לבחירת דוד חשמל

  אתם בוודאי שואלים את עצמכם, מדוע להתקין דוד חשמל במדינה שטופת שמש? יש לכך כמה סיבות, הכול במדריך הבא!