פורטל הדוודים של ישראל
פורטל המידע לדודי שמש וחשמל
More Website Templates at TemplateMonster.com!

מגה אנרג'י - מידע כללי

הנך נמצא כאן:

מגה אנרג'י

מגה אנרג'י היא חברת דודי שמש שנותנת דגש על אנרגיה סולארית ירוקה, והיות וזה אחד הדברים החשובים בעולם שלנו, כדאי שנקדיש לחברה זו תשומת לב מיוחדת. החברה מדגישה באתר שלה את החשיבות של תווי התקן בכל דוד שמש, אך בכל זאת אינה מציינת את תו התקן שלה וכדאי לתת על זה את הדעת כשאנחנו שוקלים את החברה הזאת.

אתר: mega-energy.co.il

אחד היתרונות של מגה אנרג'י הוא כי יש להם סניפים בחולון, בירושלים ובבאר שבע. המגוון הזה עשוי להוזיל מחירים שכן הוצאות ההובלה פוחתות, כך גם "בזבוז" יום עבודה של המתקין בנסיעות. החברה מתחייבת למחירים הנמוכים ביותר, אך אינה מפרטת את מחירי מוצריה באתר ויש להתקשר אל נציג של החברה על מנת לקבל פירוט מחירים.

אתר האינטרנט של מגה אנרג'י נותן עצות שונות בנושא של דודי השמש וכן מספק מידע בסיסי בנושא. כדאי להעיף בו מבט כששוקלים לקנות דוד שמש ולו בגלל המידע המועיל והסוגיות שהוא נוגע בהן. במיוחד כדאי להיכנס אל החלק הנקרא "טיפים לצרכן" כדי לקבל כמה עצות חיוניות בתחום דודי השמש.

מוצרי ושירותי החברה

מגה אנרג'י מציעה מגוון דודי שמש וקולטי שמש של חברות מגוונות, כולל אמישראגז, כרומגן, אמקור, ואור הטבע. החברה גם מציעה להתקין מוצר מיוחד שהוא דוד השמש הביתי של החברה, מגה אנרג'י. דודי השמש של מגה אנרג'י מגיעים בנפחים מגוונים, החל מ- 80 ליטר ועד 150 ליטר. החברה מציעה קולטי שמש מברזל סקדיול ומנחושת. בנוסף החברה מתקינה דוודים חשמליים.

מלבד שירותי התקנת דודי שמש וחשמל וקולטי שמש, החברה מבצעת גם פעולות תחזוקה לדוודים שונים ומעניקה שירותי תיקון במקרה שדוד השמש הפסיק לפעול או התקלקל מסיבות שונות. החברה מעניקה שירותים גם לוועדי בית, מוסדות פרטיים וציבוריים ועוד, כשברשותם מתקינים עם ניסיון וותק רב. החברה גם מבצעת ייצוא של דודי שמש שונים לחו"ל.

שירות נוסף שהחברה מציעה הוא שירות שלם וקח, המציע מחיר ללא תחרות, לדברי האתר. בכל החלפת דוד אנחנו יכולים לקבל שטיפת קולטים ללא עלות וברז ניתוק מתנה. התקנות כוללות שסתום אל חוזר, פונקצית חימום מהיר, מגנזיום כפול ובנוסף פינוי של המערכת הישנה.

פרטי יצירת קשר

 • טלפון: 052-2560907
 • פקס: 03-5590982
 • כתובת: הזורע 3 אזור תעשיה חולון
 • דואר אלקטרוני: roni@Mega-Energy.co.il
 • אתר אינטרנט: http://www.mega-energy.co.il
אולי יעניין אותך גם
 • בחירת טכנאי דודי שמש

  דוד השמש התקלקל? המים לא חמים כבעבר? חייבים טכנאי דודי שמש? במדריך הבא תלמדו כיצד לבחור טכנאי דודי שמש.

 • בחירת טכנאי דודי חשמל

  נתקל בתקלה בדוד החשמל? מחפש טכנאי וחושש שיעבדו עליך? במאמר הבא נעזור לך בבחירת טכנאי דוד חשמל.

 • מדריך להתקנת דודי שמש

  כל בית בישראל חייב דוד שמש, הקיץ הארוך מחייב זאת והחיסכון מצדיק את ההשקעה, אז מה הם הדגשים? הכול במדריך הבא!

 • מדריך לבחירת דוד חשמל

  אתם בוודאי שואלים את עצמכם, מדוע להתקין דוד חשמל במדינה שטופת שמש? יש לכך כמה סיבות, הכול במדריך הבא!