פורטל הדוודים של ישראל
פורטל המידע לדודי שמש וחשמל
More Website Templates at TemplateMonster.com!

חברות דודי שמש

הנך נמצא כאן:

דוד שמש הוא לא רק המצאה ישראלית (או שיפור ישראלי להמצאה מוקדמת, אם נדייק) - אלא גם חלק בלתי נפרד מהנוף הישראלי. על גג כל בניין בישראל תמצאו אותם, את דודי השמש הלבנים והבוהקים, שמאפשרים לנו להתקלח במים חמים ולנצל בצורה יעילה את אור השמש. אך מאיפה מגיעים הדודים? מי הם יצרני דודי השמש המובילים בישראל?

אפשר לומר בהחלט שישראל היא מעצמה בתחום דודי השמש. בתור אחת המדינות שאימצו לחיקן בצורה מושלמת את ההמצאה הזו, ברור כי יצרנים של המוצר הזה חייבים להיות בישראל בהמוניהם. הרי התקנת דוד שמש בישראל היא חוק - לכן כמעט לכולנו יש היום דוד שמש בבית, עם קולטים על הגג.

וכאשר אתם חושבים על התקנת דוד שמש בבית חשד, או כאשר אתם רוצים להחליף את הדוד הקיים באחד חדש, תצטרכו מן הסתם לפנות בנושא ליצרן כזה או אחר. אז הנה, במיוחד בשבילכם, כמה מהיצרנים הטובים בישראל, כולל מספר פרטים חשובים עליהם:

רשימה זו תסייע לכם להתחיל במשימה: מציאת היצרן המתאים לכם. אל תשכחו כי הכתובות המופיעות כאן מתייחסות רק למשרדים הראשיים או למפעל הראשי של החברה - אין זה אומר שהחברות לא מספקות שירות לאזור שלכם. למעשה, כל החברות או לפחות מרביתן, מעניקות שירות לכל חלקי הארץ, מדן ועד אילת.

איך לבחור את היצרן הטוב ביותר?

זו שאלה שלא פשוט לענות עליה, משום שקשה לבחור יצרן אחד רק על פי הנתונים היבשים. כמובן שהשם עושה את שלו ולכן, מומלץ להעיף מבט כלפי מעלה ולראות אילו שמות יצרנים מתנוססים על הדודים עצמם (על כל דוד ש'מכבד את עצמו' רשום שם החברה). זו תהיה אינדיקציה ראשונית טובה בהחלט.

מלבד זה, כנסו לאתר האינטרנט של החברה או הרימו טלפון לנציגיה (או אפילו נסו את שתי האופציות) ולמדו עליה קצת יותר לעומק. בשיחה, שאלו מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בחברה הזו ולא במתחרותיה, ותזכו לתשובות מעניינות מאוד, שיעזרו לכם להחליט.

בכל מקרה, אחד הדברים שעליהם חשוב שתשימו את האצבע, הוא נושא תו התקן - כל דוד חייב לשאת תו תקן ישראלי, ואין זה חוקי למכור דודים ללא תו תקן כזה. בשיחה עם נציג החברה ובשיטוט באתר האינטרנט, חפשו את העניין הזה. אם עובדת תו התקן לא בולטת ומודגשת, זה הזמן להתחיל לחשוד.

חפשו אחריות וחפשו מקצועיות

עניין חשוב נוסף הוא האחריות: דודי שמש אמורים להחזיק למשך עשר עד 15 שנים. אף אחד לא מצפה שתקבלו אחריות לכל התקופה, אך כזו שתספק כיסוי לשלוש עד חמש שנים לפחות היא בגדר הכרח.

כמו כן, נסו למצוא בין השורות את הנטייה של החברה מבחינה מכירתית: אם הנציג שלה או הכתוב באתר האינטרנט מרגיש שיווקי מידי, וותרו על החברה הזו. היא מנסה אך ורק למכור לכם מוצר, ולא שואפת להבטיח לכם חווית קנייה טובה.

אולי יעניין אותך גם
 • בחירת טכנאי דודי שמש

  דוד השמש התקלקל? המים לא חמים כבעבר? חייבים טכנאי דודי שמש? במדריך הבא תלמדו כיצד לבחור טכנאי דודי שמש.

 • בחירת טכנאי דודי חשמל

  נתקל בתקלה בדוד החשמל? מחפש טכנאי וחושש שיעבדו עליך? במאמר הבא נעזור לך בבחירת טכנאי דוד חשמל.

 • מדריך להתקנת דודי שמש

  כל בית בישראל חייב דוד שמש, הקיץ הארוך מחייב זאת והחיסכון מצדיק את ההשקעה, אז מה הם הדגשים? הכול במדריך הבא!

 • מדריך לבחירת דוד חשמל

  אתם בוודאי שואלים את עצמכם, מדוע להתקין דוד חשמל במדינה שטופת שמש? יש לכך כמה סיבות, הכול במדריך הבא!