פורטל הדוודים של ישראל
פורטל המידע לדודי שמש וחשמל
More Website Templates at TemplateMonster.com!

חברת כרומגן

הנך נמצא כאן:

כרומגן

חברת כרומגן, יצרנית דודי חשמל, דודי שמש וקולטים, הציגה בפעם הראשונה את מערכת דוד השמש והקולטים שייצרה בשנת 1962. מאז הפכה החברה ליצרנית הגדולה והמובילה ביותר של דודי חשמל, דודי שמש וקולטים בישראל, ומוצריה מיובאים בהצלחה ל- 35 מדינות ברחבי העולם.

אתר: chromagen.co.il

מידע נוסף על חברת כרומגן

לאחרונה משתתפת החברה במבצע הארצי של משרד האנרגיה והמים להחלפת דודי חשמל בדודי שמש. המקצועיות והמוניטין של החברה מגיעים מסטנדרטים גבוהים של שירות ואיכות מוצר. מוצרי החברה מיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר ועומדים בכל התקנים המחמירים ביותר.

מיכלי דודי השמש של כרומגן עשויים פלדה ומצופים באמייל למניעת הצטברות של חלודה ואבנית. החברה היא היחידה בתחומה בארץ שמחזיקה בתו הפלטינום של מכון התקנים הישראלי, ומעניקה אחריות של 8 שנים על דודי השמש שלה ושל 5 שנים על הקולטים.

המוצרים המובילים של כרומגן

שם המוצר סוג המוצר תיאור
כרומגן קלאסיק מערכת סולרית של דוד שמש + קולטים המערכת הנמכרת ביותר בארץ. קולטים בריתוך לייזר מנחושת או מברזל ודוד בנפח של 80 עד 200 ליטרים. אחריות של 8 שנים על הדוד, 5 שנים על הקולטים. פעולת המערכת נקראת חימום מים במעגל פתוח – המים שמתחממים על ידי הקולטים זורמים ללא משאבה אל המיכל, בצורה חופשית, ומתערבבים עם המים שכבר נמצאים במיכל.
כרומגן PRO מערכת סולרית של דוד שמש + קולטים דוד שמש בנפח 150 ליטר וקולט נחושת CR12 בריתוך לייזר. 8 שנות אחריות למערכת כולה. פעולת המערכת נקראת חימום מים במעגל סגור – ישנה הפרדה בין המים שבקולטים למים שבדוד, מה שמונע הצטברות של אבנית ומאפשר פעולה יעילה יותר.
BLUE TOUCH קולט שמש קולט זה הוא בעל תפוקת החום הגבוהה ביותר בארץ, ולכן מצריך 25% פחות משטח הקולטים הנדרשים להתקנה. מיוצר בריתוך לייזר עם זכוכית מחוסמת המבטיחה עמידות ארוכת טווח.
כרומגן דיגיטל מערכת סולרית עם צג דיגיטלי מערכת מתוחכמת, ירוקה וחסכונית, שבאמצעות צג דיגיטלי הנמצא בתוך הבית, מאפשרת למשתמש להגדיר את כמות המקלחות הרצויות, ואת השעות בהן הוא מבקש מים חמים. המערכת יודעת בדיוק כמה מים חמים המשתמש צריך וכמה יש ברשותו, וכך מאפשרת ניצול אנרגיה סולרית מקסימלי, ושימוש בחשמל אך ורק במידת הצורך ולא מעבר לדרוש.

עוד מייצרת כרומגן שלל מוצרים נלווים ומשלימים כמו מערכות הסקה ביתיות, תת ריצפתיות או לאורך הקיר, מגן אבנית להארכת חייהם של דודי השמש והקולטים, ברז משגיחום המווסת את טמפרטורת המים בדוד ומונע כוויות, ושסתום 'כרומגן קפיאה' המתאים לאזורים המועדים לקרה ומונע קיפאון של צינורות הקולטים, העלול להביא לפיצוצם. כמו כן מספקת החברה פתרונות לחימום מים בכמויות גדולות עבור בתי חולים, בתי מלון, מפעלי תעשייה ובנייני דירות.

מוצרי החברה נבחרים שוב ושוב כמוצרי השנה, והחברה ממשיכה לקטוף תארים כיצואן המצטיין או תו הפלטינה של מכון התקנים, המצביע על עמידה בתקני איכות במשך שנים ארוכות. בין התקנים בהם מחזיקה החברה – ניהול סביבתי, ניהול איכות, בריאות ובטיחות ולאחרונה גם תקן בטיחות למי שתייה.

פרטי התקשרות:

מרכז טלפוני ארצי לשירות ומכירות – 9944*

דואר אלקטרוני: service@chromagen.co.il

רשימת מפיצים מורשים של החברה

אולי יעניין אותך גם
 • בחירת טכנאי דודי שמש

  דוד השמש התקלקל? המים לא חמים כבעבר? חייבים טכנאי דודי שמש? במדריך הבא תלמדו כיצד לבחור טכנאי דודי שמש.

 • בחירת טכנאי דודי חשמל

  נתקל בתקלה בדוד החשמל? מחפש טכנאי וחושש שיעבדו עליך? במאמר הבא נעזור לך בבחירת טכנאי דוד חשמל.

 • מדריך להתקנת דודי שמש

  כל בית בישראל חייב דוד שמש, הקיץ הארוך מחייב זאת והחיסכון מצדיק את ההשקעה, אז מה הם הדגשים? הכול במדריך הבא!

 • מדריך לבחירת דוד חשמל

  אתם בוודאי שואלים את עצמכם, מדוע להתקין דוד חשמל במדינה שטופת שמש? יש לכך כמה סיבות, הכול במדריך הבא!